מדריך: כיצד פותחים חשבון אפל (Apple ID) דרך האייפון

במאמר הקודם הסברנו כיצד פותחים אפל אייד במהירות דרך המחשב, ומדוע זה נחוץ. בקצרה אומר שללא אפל איידי אי אפשר פשוט לעשות כלום עם האייפון/ אייפד שלנו. חשבון האפל שלנו הוא חובה ואפשר לקרוא יותר דרך כאן במאמר הקודם.

במדריך הזה נסביר כיצד פותחים אפל איידי תוך מספר דקת דרך האייפון שלנו. אפשר לעשות זאת בהגדרות הראשוניות בהפעלת המכשיר, אך לדעתי קל יותר לדלג על זה, להמשיך הלאה ולאחר מכן לפתוח דרך ההגדרות. כל התהליך אמור לקחת לא יותר מכמה דקות.

שימו לב- לא חייבים שתהיה כתובת אימייל, ניתן לפתוח עם סיומת Icloud.com שתשמש אתכם גם כאימייל. עם זאת לדעתי חשוב מאוד לפתוח על כתובת אימייל אמיתית ושימושית. על המכשיר הולך להיות מידע רב, וחשוב שתהיה לנו דרך מהירה לשחזור סיסמה/ חשבון בעת הצורך. אז קדימה מתחילים.

אז איך נפתח אפל אייד חדש דרך האייפון?

ראשית יש להיכנס להגדרות ולמעלה תהיה אפשרות להתחבר לאייפון (עם החשבון) ולאייקלאוד. זה יראה כך:

אנו נלחץ על זה ומיד לאחר מכן בעמוד הבא נלחץ על " אין לך Apple ID או ששכחת אותו" כמו בצילום הבא:

מיד לאחר מכן יפתח לנו חלון בו נתבקש לבחור אם שכחנו את האפל איידי, או ליצור אפל איידי חדש. נבחר כמובן יצירת אפל איידי. הנה העמוד:

לאחר מכן נגיע לעמוד בו יבקשו מאתינו את כתובת האימייל שלנו. אנו נכניס את כתובת האימייל שלנו ונלחץ המשך. מי שאין לו כתובת אימייל פשוט לוחץ על הכיתוב הכחול "אין לך כתובת דוא"ל?"

לאחר מכן נגיע לעמוד הבא:

בו אנו נבקש קבלת דואר אלקטרוני של אפל, המסתיים בכתובת Icloud.com. לאחר מכן נתבקש לבחור משתמש כמו בתמונה הבאה:

ואז נבחר צור כתובת דוא"ל.


שימו לב שההבדל בין משתמש שיש לו אימייל, למשתמש שאין לו אימייל הוא השלב בו בוחרים משתמש של אפל. לכן בכוונה כאן הסברתי על השלב הארוך יותר. למי שיש דוא"ל, לאחר הכנסת הכתובת הוא יגיע ישר למסך הבא:

כאן נכניס מספר את מספר הטלפון ונבחר איך אנו מעדיפים לקבל קוד אימות. הודעה או שיחה. לדעתי קל יותר בהודעה. ואז נגיע לעמוד הבא:

בו נכניס את הקוד שקיבלנו ואז נקבל את התקנון ונתבקש להסכים כמו כאן:


לאחר שלחצנו על הסכמה, יצרנו אפל איידי חדש וזה יראה גם בהגדרות כמו בתמונה הבאה:

מזל טוב יש לכם חשבון אפל חדש! תהליך מהיר, קל ולא מסובך בכלל. רכשתם אייפון חדש? נהדר! בקטגוריית כיסויים לאייפון שלנו תוכלו למצוא מגנים איכותיים למכשיר החדש שלכם.

השאר תגובה

כתובת המשייל שלך לא נשלחה, שדות נחוצים

דילוג לתוכן