תקנון האתר

אנו בטק מובייל, ע.מ 032868648 משתדלים לספק לך את חווית הקניה הטובה ביותר הן ברשת והם במקום, ובמחירים הטובים ביותר שאנו יכולים לספק. שימו לב שכל רכישה באתר מהווה הסכמה על תנאי התקנות. לכל שאלה או עניין תוכלו לפנות אלינו תמיד דרך הפרטים ביצירת הקשר.

 

1)      תקנון זה כתוב בלשון זכר מטעמי נוחות אך פונה לגברים ונשים כאחד.

2)      שימו לב כי כל רכישה באתר מהווה הסכמה לתנאי התקנון שלנו

3)      טק מובייל שומרת לעצמה את הזכות לשינוי תקנות האתר/ תקנון החנות בכל עת וללא שום הודעה מוקדמת.

4)      כל רכישת מכשיר סלולרי, מחשב נייד, טאבלט מכל סוג, שעון חכם או כל מוצר אחר הן בחנות והן באתר, מהווה אישור הסכמה לכך שתקנון האתר נקרא, הובן טיב המוצר, זמן האחריות, היכן מתבצעת האחריות, אופן מימוש האחריות, נוהל ביטול עסקה וכו'.

5)      בעת ביצוע ההזמנה תידרש להירשם לאתר וחובתך למסור פרטים אישיים נכונים כגון שם מלא, כתובת, טלפון וכו'. בהזמנה שתבוצע ללא פרטים נכונים/ אמיתיים ההזמנה תבוטל ללא שום הודעה נוספת ובמקרה הצורך תועבר לטיפול משטרתי.

6)      ניתן לקבל חשבונית על שם אחר יש לכתוב זאת בהערות.

7)      פרטיות האתר היא ערך עליון ולכן אתר זה מאובטח בצורה המקסימליות שאפשר. בנוסף פרטי האשראי של הרוכשים אינם נשמרים במערכת.

8)      פרטי האשראי לא יעברו לעולם לגופים חיצוניים.

9)      אישורים יינתנו על מספר פעולות ושלבים- הכנסת הזמנה, חיוב האשראי ושליחת המוצר

10)  ביטול עסקה טק מובייל רשאית לבטל עסקה על דעת עצמה עקב טעות בפרסום (ט.ל.ח), מקרים של שיבוש ימי עסקים, חוסרים במלאי או במקרים שנציג מטעמנו לא יכול ליצור קשר עם הרוכש/ לקוח.

11)   צוות האתר עושה מאמצים גדולים מאוד על מנת תשמור את העתר מעודכן ככל שאפשר. עדכוני מחירים, מבצעים, מלאי, צבעים ועוד הם דבר יומיומי אצלנו וחשוב לציין שפעמים רבות אנו שואבים את המידע מאתרים היצרנים והמידע מסתמך עליהם. לשוב לציין שכל טעות בפרסום לא מחייב את טק מובייל או את היצרניות (ט.ל.ח)

12)  החנות שומרת לעצמה את הזכות לשינוי מחירים בכל עת וללא הודעה מוקדמת. אנו מפרסמים ועובדים מול כמה גופי פרסום ואתרי השוואות מחירים, והמחיר המופיע באתר טק מובייל הוא המחיר הקובע בלבד.

13)   המחרים באתר כוללים מע"מ כחוק.

14)  סרטונים ותמונות באתר הן להמחשה בלבד

15)   שימו לב כי ברכישת מוצרים סלולריים כגון סמארטפונים, טאבלטים, שעונים חכמים וכו, יופיע שם היבואן בעמוד המוצר. כל ההתנהלות לגבי האחריות הינה מול היבואן של המוצר בלבד ואין אנו צד בעניין. אנו מוכרים את המוצרים אך האחריות ניתנת ע"י היבואנים בלבד.

 

הזמנות ומשלוחים:

1)      שימו לב- החיוב באתר עובר אימות. ההזמנה לא תחויב עד אשר יבוצע אימות טלפוני ואישור הפרטים. כל זה יבוצע לאחר בדיקת המלאי החנות. הזמנה שתבוצע באימות טלפוני עד השעה 13:00 באותו יום עסקים או ביום שאינו יום עסקים, תיחשב, לצורך מועד האספקה, כהזמנה שבוצעה ביום העסקים שלמחרת.

2)      עסקה שלא תאושר ע"י חברת האשראי תבוטל ומייל מפורט ישלח ללקוח, אין החנות או מי מטעמה מחויבים להודיע טלפונית ללקוח אלא רק על ידי אי מייל

3)      ימי עסקים נחשבים ימים ראשון, שני, שלישי, רביעי וחמישי בלבד! ערב חג וחוה"מ אינם נחשבים ימי עסקים. יום ביצוע החיוב בפועל אינו נחשב יום עסקים.

4)      ימי עסקים מתחילים מרגע אישור חברת האשראי, אישור סופי ניתן עד 48 שעות לכל המאוחר לאחר ביצוע העסקה עצמה וזאת מכיוון שאנו מוודאים מול חברות האשראי כי הכרטיס אינו דווח גנוב / הונאה וכו.

 

משלוח וזמני ההספקה משתנים לפי דרישת הלקוח בעת התשלום לפי בחירתו

 

אנו מאפשרים מגוון אפשריות כגון :

1)      איסוף עצמי- מוצר אשר מופיע באתר קיים במלאי נכון לאותו רגע, אך אין ערבות שיישאר שם עד ההגעה חנות. ניתן להגיע ולרכוש בחנות אך כדאי לוודא לפני כן שאכן המוצר קיים וניתן לשמור.

2)      משלוח בדואר ישראל- מגיע על פי זמני דואר ישראל ואין אנו אחראים לזמנים ולמסירות של דואר ישראל. האחריות היא על דואר ישראל והתנהלות הרוכש הינה מול דואר ישראל.

3)      שליח עד הבית- מסופק ע"י חברת שליחויות חיצונית, מסופק עד 7 ימי עסקים.

4)      משלוח מהיר באזור המרכז- אופציה שאפשרית רק אחרי ווידוא טלפוני ואישור המשלוח.

5)      חשוב לדעת- לא מכבדים תשלום באמצעות כרטיס אשראי מבית דיינרס.

6)      לא ניתן לשלם בכרטיס אשראי חוץ ישראלי- אין תמיכה לחיוב מכרטיסי תייר/חוץ ישראלי.

7)      ט.ל.ח

 

החברה תאפשר החזרת מוצרים ותבצע החזר כספי לצרכן , בכל המקרים בהם הדבר מחויב על פי הדין , לרבות:

1)      כל מוצר , אשר המחיר אשר שולם בעדו הוא מעל 50 ₪, שהוחזר באריזתו המקורית מבלי שנעשה בו שימוש , והמוצר אינו פגום – ובלבד שהמוצר הוחזר בהתאם לקבוע בתקנות הגנת הצרכן ( ביטול עסקה  , התשע"א – 2010  ( בשלט זה " התקנות " ) תוך 14 יום ממועד קבלת המוצר . הכול בכפוף לאמור בסעיפים הבאים.

2)      טק מובייל אינה מאפשרת החזרת מוצר אשר נעשה בו שימוש או הוחזר פגום. מוצר אשר נדלק או התבצעה בו אקטיבציה (הפעלה ראשונית) אינו רשאי להחזרה, אינו יוחלף בחדש ואינו יתקבל בגינו החזר כספי. המוצר יכנס לתיקון מלא מטעם נותן השירות וכל זאת על פי חוק הגנת הצרכן.

3)      יודגש כי החזרת טובין באריזה המקורית שלא נפתחה מעטיפת הניילון העוטף אותה / מדבקת סגירה של היצרן תהווה ראיה מספקת לאי עשיית שימוש בהם, במידה ונפתח מעטיפה/מדבקת סגירה זו תהווה ראייה מספקת לשימוש במכשיר.

4)      פתיחת המוצר במעמד הרכישה לצורך התקנת מיגון/ הפעלה ראשונית דינה כדין מכשיר אשר נפתח ע"י הלקוח ולשירותו. במידה ולא ירצה הלקוח לפתוח את המוצר באחריותו ובאמצעיו לבקש זאת.

5)      באחריות הלקוח לוודא לפני צאתו מהחנות את תקינות המוצר, מוצר אשר נרכש ויצא מהחנות לאחר פתיחתו לא זכאי להחלפה או זיכוי בכל מקרה/נזק.

6)      לחברה זכות לגביית דמי ביטול בסך 5 % ממחיר המוצר או 100 ש"ח – לפי הנמוך , וכן זכות לגבות בנוסף לדמי הביטול עוד  2% ששולמו על ידה לחברת כרטיסי אשראי או לגוף דומה בגין העסקה שבוטלה , והכול בכפוף להוראות כל דין

7)      טק מובייל רשאית לקזז דמי משלוח עבור המוצר

8)      לקוח ששילם בכרטיס אשראי, יזוכה באמצעות אותו הכרטיס בלבד .

דילוג לתוכן